Stäng menyn LR Online

Kontakt

LR Revision & Redovisning Varberg AB

Box 89
Viskastigen 38
432 67 Veddige

Tel 0340-64 78 50
Fax 0340-381 13

Bo Edespong

Godkänd revisor/Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 0340-64 78 52
Mobil 070-533 46 90
E-post bo.edespong@lr-revision.se

Michael Andersen

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 0340-64 78 61
Mobil 070-657 56 78
E-post michael.andersen@lr-revision.se

Ingela Larsson

Redovisningskonsult
Telefon: 0340-64 78 57
E-post ingela.larsson@lr-revision.se

Malin Kjellberg

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon: 0340-64 78 58
E-post malin.kjellberg@lr-revision.se

Therese Axelsson

Redovisningskonsult
Telefon 0340-64 78 55
E-post therese.axelsson@lr-revision.se

Jan-Ove Bengtsson

Auktoriserad revisor
Telefon 0705-290 039
E-post jan-ove.bengtsson@lr-revision.se

Fredrik Henriksson

Redovisningskonsult
Telefon 0340-64 78 53
E-post fredrik.henriksson@lr-revision.se

Henrik Johansson

Revisor
Telefon 0702-451 679
E-post henrik.johansson@lr-revision.se

Roger Qvarnström

Auktoriserad revisor
Telefon 0708-984 323
E-post roger.qvarnstrom@lr-revision.se

Aktuellt

Budgetproposition för 2021

Läs mer här

Uppdaterat 2000923: Aktuellt kring Covid-19 för svenska företag

Läs mer

Förslag till omställningsstöd för företag som tappat mer än 30 % i omsättning…

Läs mer

Newsletter March 2020

Support for companies in connection with the current outbreak of coronavirus (COVID-19) pandemic in Sweden.
Read more

Sänkt krav på aktiekapital

Läs mer

Generationsskifte och försäljning av företaget

Läs mer

Budget 2020

Läs mer